Program MBF 2019

PRAZNIK SODOBNEGA CIRKUSA IN ULIČNEGA GLEDALIŠČA

Petek
23.
avgusta 2019

Od 18.30 Do 22.00
Musica per le Calli

Tinto Brass Street Band
Potujoči ulični band


Ob 19.00
Piazza Marconi

Gera Circus
Ekvilibristika in žongliranje


Ob 20.00
Piazza Caliterna

Cia Alta Gama
Akrobatsko kolo in klovnska predstava


Ob 21.00
Piazza Caliterna

Leo
Sodobni cirkus


Ob 22.00
Piazza Marconi

Radio Zastava
Koncert


Sobota
24.
avgusta 2019

Ob 17.00
Montedoro Shopping Center

Gera Circus
Ekvilibristika in žongliranje


Ob 18.00
Montedoro Shopping Center

I Leonardiani
Circus Act!


Od 16.30 Do 18.00
Via Roma

Circ’Opificio
Cirkuške delavnice


Od 17.00 do 23.00
Piazza della Repubblica

Street Atelier
Tržnica


Od 18.00 do 23.00
Musica per le Calli

Tinto Brass Street Band
Potujoči ulični band


Ob 19.00
Piazza Marconi

Cia Alta Gama
Akrobatsko kolo in klovnska predstava


Ob 18.30 + 21.30
Piazza Caliterna

Mistral
Kitajski drog in akrobatika


Ob 19.30 + 22.30
Piazza Caliterna

Tania Simili
Zračne tkanine in žongliranje


Ob 19.30 + 22.30
Biblioteca

Il grande piano
Ples in klavir


Ob 20.00 + 22.00
Biblioteca

Dunking Devils
Akrobatsko Zabijanje


Ob 20.30
Largo Nazario Sauro

Benjamin Delmas
Eksplozivno ulično gledališče


Ob 21.00 + 23.30
Piazza Marconi

Wise Fools
Akrobatska vrv in trapez


Ob 21.30
Biblioteca

Cia Alta Gama
Akrobatsko kolo in klovnska predstava


Ob 22.00
Largo Nazario Sauro

Gera Circus
Ekvilibristika in žongliranje


Ob 23.00
Piazza Marconi

Benjamin Delmas
Eksplozivno ulično gledališče


Nedelja
25.
avgusta 2019

Od 16.00 do 18.00
Via Roma – Palestra della Cattolica

Circo All’incirca
Cirkuške delavnice


Od 16.00 do 17.30
Via Roma

Circ’Opificio
Cirkuške delavnice


Od 17.00 do 23.00
Piazza della Repubblica

Street Atelier
Tržnica


Od 18.00 do 20.00
Musica per le Calli

Banda Vecia Trieste
Potujoči ulični band


Ob 18.30
Cul de Nave

Gera Circus
Ekvilibristika in žongliranje


Ob 19.oo
Piazza Marconi

Benjamin Delmas
Eksplozivno ulično gledališče


Ob 19.30 + 22.30
Piazza Caliterna

Cia Alta Gama
Akrobatsko kolo in klovnska predstava


Ob 20.00 + 23.00
Musica per le Calli

Tinto Brass Street Band
Potujoči ulični band


Ob 20.30 + 22.30
Biblioteca

Il grande piano
Ples in klavir


Ob 21.00 + 23.00
Biblioteca

Dunking Devils
Akrobatsko zabijanje


Ob 21.00 + 23.00
Largo Nazario Sauro

Mistral
Kitajski drog in akrobatika


Ob 21.30 + 22.45
Largo Nazario Sauro

Tania Simili
Zračne tkanine in žongliranje


Ob 21.30 + 23.30
Piazza Marconi

Wise Fools
Akrobatska vrv in trapez


Ob 22.00
Piazza Marconi

Gera Circus
Ekvilibristika in žongliranje


Ob 22.00
Piazza Caliterna

Benjamin Delmas
Eksplozivno ulično gledališče


Zemljevid festivala

Prenesi pdf 2019

Sparpagliati aps
Via Revoltella 6
34138 Trieste
CF 90154510326

Iscritta al n. 889, Registro regionale delle associazioni di promozione sociale,  L.R. 23/2012, art. 20

Follow us!